Ukončení činnosti internátu

Vážení rodiče,

sděluji Vám, že od 1.9. 2020 bude na základě rozhodnutí zřizovatele a ředitele školy ukončena činnost internátu školy. K tomuto datu bude, na základě Rozhodnutí Krajského úřadu Kraje Vysočina ze dne 20.5.2020, proveden výmaz internátu z rejstříku škol a školských zařízení.

 

Mgr. Milan Šelle, ředitel školy

 

 

Mikulášská nadílka na internátě

Ve čtvrtek 5.12.2013  přišel navštívit internát naší školy Mikuláš s čertem a andělem. Děti se od rána těšily, někteří se trochu bály. Mikuláš nepřišel s prázdnou a rozdal dětem balíčky se sladkostmi. Protože děti byly celý rok hodné, odešel čert znovu s prázdným pytlem.

Pár pohledů na internát, jeho okolí i do jeho interiéru.
 

Dětský den, malování na chodníku, cukrárna

 

 

Čarodějnice

V úterý 29.4.2014 se děti z internátu (vlastně samí chlapci) zúčastnily společného pálení čarodejnic,vlastně opékání špekáčků.No, ale stejně se nějaké čarodějnice, samozřejmě papírové nebo látkové spálily. Kluci měli z prožitého odpoledne, které strávili společně se svými spolužáky, kamarády, jejich rodiči i učiteli radost. Dokonce se stihli pohoupat, zaskákat si na trampolíně i zahrát fotbal. Ale největší mňamkou byly opečené buřtíky.Příští rok zase načarodějnou.

 

 

 

Karneval na internátě

Ve čtvrtek 20.2.2014 se na internátě uskutečnila Maškarní šou. Děti-masky nejen tančily, ale i soutěžily v hodu kroužky, ve florbalovém slalomu, v nafukování balonků a jiných hrách, za které dostávali drobné sladkosti a lístečky do tomboly, kdeje čekaly drobné dárečky a hračky. Nejenom výherci O nejlepší masku - beruška Magda, pirát Erik a kočička Veronika byli odměněni diplomem a plyšáčkem, ale i ostatní dostali drobnou cenu společně s čestným uznáním. Během večera se hodnotil i nej taneční pár. Vyhrála kočička Verunka a Šáša Patrik. K poslechu hrál DJ Dalibor. Těšíme se na příští rok.

 

BOWLING

MIKULÁŠSKÁ   2014             

VELIKONOČNÍ BERÁNEK

KRESLENÍ NA CHODNÍKU

KARNEVAL
 

Mikulášská

V pondělí 7.12.2015 na internátě proběhla tradiční mikulášská besídka. Děti si s andělem, čertem i Mikulášem společně zazpívaly. Po přečtení Knihy hříchů a vykoupení se básničkou dostaly nadílku.

SNĚHOVÉ RADOVÁNKY 2015      

SOLNÁ JESKYNĚ